rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

Share
 

 You have to learn the rules of the game. And then you have to play better than anyone else.

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Zeus
Zeus
This is your life and its ending one moment at a time
This is your life and its ending one moment at a time
RASĖ : God
CLAIM : Colby Lopez
PRANEŠIMŲ SKAIČIUS : 979
MONEY : 1452
MANE MYLI : 4
SU MUMIS JAU NUO : 2015-05-30
AGE : 37
RašytiTemos pavadinimas: You have to learn the rules of the game. And then you have to play better than anyone else.    You have to learn the rules of the game. And then you have to play better than anyone else.  EmptyTr. 06 03, 2015 5:05 pm

1. Pripažįstame, kad tikrai ne visuomet ir pačios adminės esame teisios, tačiau labai prašome neįžeidinėti vienam kito, nes tai paprasčiausiai nemandagu - jei žmogus nepatinka, tiesiog ignoruokite, o ne viešai iš jo tyčiokitės floodo ar meetų temose.
2. Darbai, kaip ir aprašymai nėra privalomi, tačiau tai gali padėti jūsų veikėjui įsilieti į visuomenę, suformuoti jo charakterį.
3. Ikonų dydis 200x300px.
4. Reklamos per asmenines žinutes ar kitose temose GRIEŽTAI DRAUDŽIAMOS. Gavus žinutę su kito forumo, tinklaraščio, svetainės adresu administracija prašo pranešti jiems.
5. Nesilankius forume 2 sav. narys gali būti ištrintas.
6. Jei jūsų veikėjas neaktyvus ir jo paprašo kitas žmogus, administracija gali jį atiduoti.
7. Jei jums reikia kokios pagalbos, visad galit kreiptis į admines, arba rašyti pagalbos temoje. Mielai padėsime kuo galėsime.
8. Galite turėti neribotą skaičių anketų, tačiau visos jos turi būti aktyvios, turėkite saiką.
9. Aktyvumas tai ne tik prisijungimas ar floodas. Aktyvumas - tai postai meet skirtose temose, aktyvus veikėjas tas, kuris turi meet'ą arba jo ieško, o ne tas, kuris per dieną parašo kelis šimtus pranešimų "ką galvoji" ar flood temose. Keep that in mind.
10. Rašykite rišliai ir lietuviškomis raidėmis, labai prašome, nes kartais net sunku būna suprasti, ką parašė žmogus, kai raidės nelietuviškos.
11. Už keiksmažodžius taip pat galite gauti baną, arba būti ištrinti. Elgiamės kultūringai!
12. Rašykit kokio tik norit ilgio pranešimus (postus) tačiau būtų geriau, kad jie būtų bent 50-ties žodžių ilgio, nes juk nei vienam nepatinka parašius 500 žodžių atgal gauti tik 20. Gerbkite vieni kitus.
13. Galite būti kiek tik norite vietų vienu metu, tačiau meetai turi būti logiški (t.y. jei viename meete jūsų veikėją pašauna, kitame jis tikrai negali vaidinti, lyg nieko nebūtų nutikę, nebent į antrąjį meet išėjote anksčiau nei į pirmąjį.)
14. Floodas nedraudžiamas, tačiau prašytume daryti tai tik tam skirtose temose.
15. Dėl visko galima susitarti, nereikia nieko vogti ar savintis slapčia - jei pasiėmėte kito žmogaus jūsų veikėjui padarytą ikoną/gifus, nepamirškite į credit temą įsirašyti iš ko paėmėte ikoną/gifus.
16. Sėkmės! Mylim jus!
Atgal į viršų Go down
https://sugarandbrownies.forumlt.com
 
You have to learn the rules of the game. And then you have to play better than anyone else.
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
sugar & brownies :: 
BONJOUR
 :: First things first
-